Biuro Tłumaczeń ATOMIC świadczy również usługi dotyczące pozyskiwania wszelakich dokumentów z zagranicznych urzędów i instytucji. Migracje Polaków za granicę, motywowane wieloma czynnikami (praca, studia, podróże, rodzina) nigdy się nie skończyły; otwarcie granic Unijnych dziesięć lat temu jeszcze bardziej ożywiło kontakty międzynarodowe w Europie. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, stworzyliśmy Państwu możliwość pośredniczenia w uzyskiwaniu dokumentów z krajów najczęściej odwiedzanych przez rodaków. Jeśli potrzebujecie Państwo oryginalnych dokumentów takich, jak:
akty notarialne, akty urodzenia, małżeństwa, zgonu, Apostille, certyfikaty, dyplomy, świadectwa, zaświadczenia, oświadczenia, etc.

zapraszamy do współpracy z naszym Biurem Tłumaczeń. Wykorzystując dotychczasowe doświadczenie w pozyskiwaniu wyżej wymienionych dokumentów z takich krajów, jak: Wielka Brytania, USA czy Hiszpania, jesteśmy pewni, iż z naszą pomocą dostarczymy Państwu każdy potrzebny dokument. Zaoszczędzicie Państwo swój cenny czas na podróże.

Z uwagi na nietypowy charakter naszych usług, każde zapytanie rozpatrywane jest indywidualnie jeśli chodzi o cenę usługi, czas oczekiwania na dokumenty, sposób dostarczenia potrzebnych dokumentów.


Zapraszamy do współpracy. Kontakt >>>